Рубрика: Статьи

Етика: що означає «не завдавати шкоди»

Ключовий етичний принцип, що лежить в основі документування сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом та звірствами, — зобов’язання, щонайменше, не завдавати шкоди. Це означає, що спеціалісти-практики повинні повністю усвідомлювати можливі негативні наслідки від документування свідчень на постраждалих та інших свідків, ширшу спільноту та самих слідчих; бути готовими до шкоди, яку можуть завдати такі наслідки; вжити заходів, щоб запобігти такій шкоді або мінімізувати її.

ранкові нагадування з невеликими доповненнями [щоденник #6]

Робіть те, що дає вам ресурс у цей складний період

11 причин ЖИТИ [щоденник #5]

Зло, що трапилося, — це не ваша провина [ви не хотіли, і не заслужили того, щоб вас били і використовували; ви не бажали, щоб це сталося з кимось іншим]
Ви можете бути в люті через те, що вам доводиться терпіти біль чужого зла та бруду [ви маєте право на всі свої почуття] — і тим не менш — варто вижити

МАНІФЕСТ

Чи можемо ми гуманізувати якусь з форму насильства: тортури, зґвалтування, вбивство цивільного населення (як у мірні часи, так і під час війни)? – риторичне питання, але я відповім – ні, не можемо.

Ранкові нагадування та правила комунікації [щоденник #3]

ранкові нагадування дихати  пити — воду мити руки та приймати душ готувати та їсти (хочаб двічі на день) займатися буденними справами обрати одну / дві сфери де ви можете волонтерити або допомогти фінансово ті хто може та продовжує працювати ‘ працюйте обіймати дітей та близьких бути на зв’язку з рідними та друзями казати «дякую» , …

Роби, що можеш і вмієш робити добре [щоденник #2]

починаю вести телеграм канал за для того, щоб надавати психологічну підтримку та майже щодня розміщую тут вправи та техніки, яки допоможуть вам підтримувати свій психо-емоційний стан у будь якому куточку світу https://t.me/mfabricheva

Психологическая гигиена: правила жизни

Психологическая гигиена предусматривает внимательное отношение к собственному «я» и понимание, что ни один человек не в состоянии самостоятельно решить свои психологические проблемы – всегда нужен взгляд со стороны.

Своя территория: психологическая гигиена

что такое психологическая гигиена, ее задачи, цели и ценности

рецензія на книгу «Вільна» Гленнон Дойл

«Вільна» Гленнон Дойл — бестселер NY TIMES #1, два мільйони екземплярів, проданих у всьому світі, перекладена та випущена у світ 10 мовами, включаючи українську.
Книга, яка підтвердила мені, що щастя – це вибір

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

про Самоцінність / психолог Марія Фабрічева ©playlist XII

27 відео-уроків про те, як вибудувати відносини з собою, зрозуміти свої цінності, потреби, як перестати знецінювати себе та інших, навчитися …

Марія Фабрічева: "Багато історій крутих жінок починаються зі слів «від мене пішов чоловік» / 40 нові 20

У #40нові20 - психотерапевтка Марія Фабричева: говоримо про зраду, про контракти для людей у стосунках, і про життя після зради.