Оплата. Доставка. Гарантія

Як оформити замовлення?

 1. Зайдіть на сторінку «М-АРТ SHOP»
 2. Оберіть книгу, або декілька, які Ви хочете придбати, для швидкого переходу на сторінку з електронним товаром, натисніть на картинку
 3. Додайте обраний товар у корзину натиснувши на кнопку «в Корзину»
 4. Далі натисніть кнопку «Просмотр Корзини» та введіть свої данні для Оформленя Заказу (поля позначені зірочклю — * — обов’язкові для заповнення)
 5. Натисніть кнопку «Подтвердить Заказ» та перейдіть до оплати, у вікні, що з’явиться, введіть дані своєї платіжної картки 
 6. Після успішної оплати вашого замовлення на вказану в анкеті електронну адресу прийде лист з посиланням на скачування. Тема листа «Ваше замовлення оплачений. Ви можете завантажити вашу книгу за посиланням». * прохання перевіряти папку «Спам», так як іноді листи потрапляють в неї

 


Оплата

 1. Оплата за платний Електронний Контент розміщенний у нашому магазині здійснюється банківською картою Visa або MasterCard на Сайті в момент оформлення Замовлення.
 2. Після оформленя  замовлення  у магазині «М-АРТ SHOP» на сайті www.fabricheva.com.ua та натискання на кнопку «Оплатити» Вас буде автоматично спрямовано на сторінку компанії безпечних розрахунків https://www.liqpay.ua. Введіть дані своєї платіжної картки (номер картки, термін дії та CVV код) та підтвердіть оплату.
 • З метою забезпечення сучасних заходів безпеки он-лайн розрахунків підтримуються стандарти безпеки Verified by Visa та MasterCard SecureCode.

Гарантійні умови

 1. Електронний Контент гарантійного терміну не має.

Повернення товару

 1. З огляду на специфіку товару, електронні книги поверненню не підлягають
 • За електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти (умови використання сайту). Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну.
 • У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином.
 • Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл (який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу.
 • Таким чином, Контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.

 

Альтернативний варіант замовлення та оплати електронного контенту:

КРОК 1. Ви відправляєте заявку на ел. пошту: m.fabricheva@ukr.net, з поміткою у темі «Замовлення «назва книги, що ви обрали».

КРОК 2. У відповідь вам приходить підтвердження та реквізити для передоплати. Оплата відбувається за допомогою переказу на карту Приват банк.

КРОК 3. Ви надсилаєте підтвердження передоплати (фото-копію чека / квитанції) на mail: m.fabricheva@ukr.net — у відповідь ми надсилаємо вам книгу у форматі PDF або посилання на її скачування


У разі виникнення будь-яких питань під час замовлення, будь ласка, напишіть нам на адресу m.fabricheva@ukr.net 

 


ПУБЛІЧНА ОФЕРТА.  

Політика конфіденційностіE-Books та Авторське Право


" data-path="https://fabricheva.com.ua/wp-content/themes/mentalpress/share42/">

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

про Самоцінність / психолог Марія Фабрічева ©playlist XII

27 відео-уроків про те, як вибудувати відносини з собою, зрозуміти свої цінності, потреби, як перестати знецінювати себе та інших, навчитися …

Марія Фабрічева: "Багато історій крутих жінок починаються зі слів «від мене пішов чоловік» / 40 нові 20

У #40нові20 - психотерапевтка Марія Фабричева: говоримо про зраду, про контракти для людей у стосунках, і про життя після зради.