© РОЗІРВИ КОЛО: контакти бригад соціально-психологічної допомоги

© РОЗІРВИ КОЛО: контакти бригад соціально-психологічної допомоги

НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ҐЕНДЕРНОЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ:

0 (800) 500 335 або 116 123 (з мобільного) (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України)


ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «РОЗІРВИ КОЛО» 

– це частина масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на ґендерно зумовлене насильство. Програма реалізується у 12 областях України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.

(RU) — это часть масштабной программы UNFPA, Фонда ООН в области народонаселения «Комплексный подход к решению проблемы насилия в отношении женщин и девушек в Украине», которая имеет целью поддержать процесс укрепления национальных механизмов предотвращения и реагирования на гендерно обусловлено насилие. Программа реализуется в 12 областях Украины при поддержке правительств Великобритании, Канады и Эстонии.

Інформація про кампанію


МОБІЛЬНА БРИГАДА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

 це спеціально утворена команда, що складається із практичного психолога та соціальних працівників, яка надає екстрену та планову соціально-психологічну допомогу постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства шляхом реагування та перенаправлення.

(RU) — это специально созданная команда, состоящая из психолога и социальных работников, которая оказывает экстренную и плановую социально-психологическую помощь пострадавшим от гендерно обусловленного и домашнего насилия путем реагирования и перенаправления.

https://rozirvykolo.org


Види насильства


☝️ Якщо у вас є потреба звернутися до мобільної бригади, телефонуйте на Національну «гарячу» лінію за безкоштовним номером

0 800 500 335 (зі стаціонарних та мобільних) або  116 123 (з мобільних) та проконсультуйтесь щодо наявності мобільних бригад у вашому місті. 

(RU) — если у вас есть потребность обратиться к мобильной бригаде, звоните на Национальную «горячую» линию по бесплатному номеру 

0 800 500 335 (со стационарных и мобильных) или 116 123 (с мобильных) и проконсультируйтесь о наличии мобильных бригад в вашем городе.

Comments for this post are closed.
" data-path="https://fabricheva.com.ua/wp-content/themes/mentalpress/share42/">

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

про Самоценность / психолог Мария Фабричева ©playlist XII

27 видео-уроков о том, как выстроить отношения с собой, понять свои ценности, потребности, как перестать обесценивать себя и других, научиться …

Марія Фабрічева: "Багато історій крутих жінок починаються зі слів «від мене пішов чоловік» / 40 нові 20

У #40нові20 - психотерапевтка Марія Фабричева: говоримо про зраду, про контракти для людей у стосунках, і про життя після зради.