Залаштунки життя лікарів: поради медикам і тим, хто хоче їм допомогти / © bit.ua

Залаштунки життя лікарів: поради медикам і тим, хто хоче їм допомогти / © bit.ua

благодійний проєкт bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні 

https://bit.ua/category/myvsiutsyumuchovni/

Разом з героями поеми «Енеїда» ми будемо об’єднувати людей у боротьбі проти хвороби, інформувати, розповідати про можливості допомогти одне одному. 

Еней, Дідона, Зевс і Венера – ці герої з різними характерами ніби символізують розмаїте українське суспільство. Та, попри все, всі вони – згуртовані і пливуть в одному човні, як і ми мусимо робити. 


Цього разу поговоримо про найважливіших людей у цю пору – медичних працівників. Ми обговоримо «залаштунки» їхньої надважливої роботи, а також розповімо, як кожен із нас може допомогти лікарям і як самим медпрацівникам зберегти своє психологічне здоров’я. У цьому нам допомагають фахівець і фахівчині: Федір Лапій, доцент катедри інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної академії дипломної освіти імені Шупика, психологиня Марія Фабричева і керівниця піардепартаменту Української Біржі Благодійности Тетяна Райкова. А модерує зустріч Ольга Сердюк, програмна директорка фонду Олени Пінчук.  

Трохи цікавинок із бесіди (в повному відео їх ще більше – обов’язково дивіться!):

  • Не забуваймо дякувати не тільки лікарям, а й середньому й молодшому медичному персоналу, адже саме ці працівники обробляють палати, бокси і загалом доглядають за інфікованими. 
  • Наразі в Україні задіяно в боротьбі проти коронавірусу 2 132 анестезіологів і 3 623 інфекціоністів, терапевтів і педіатрів. Наше спільне завдання нині – забезпечити їх засобами захисту. 
  • Емоційне вигоряння і стреси – те, від чого тепер потерпає більшість медпрацівників. За таких умов варто дбати про своє псіхологічне здоров’я. Дихальні практики, інформаційний детокс, роботи в психотерапевтичних групах та інші техніки допоможуть у цьому. 

Докладніше про ці інсайти  – дивіться в нашому новому відео!

І бонус: у відео постійно з’являються герої поеми «Енеїда» з дотепними коментарями. Гайда слухати фахівчинь і моторного Енея, який у сучасній версії поміняв корабель на гіроборд. І звичайно, чекайте на наші наступні матеріали.

 


© 

благодійний проєкт bit.ua #МиВсіВОдномуЧовні 

https://bit.ua/category/myvsiutsyumuchovni/

bit.ua – медіа про життя як воно є. Люди, Культура, Секс, Наукпоп, Соціальні проєкти, Тести – все на одній платформі. Be in trend.  на сайт bit.ua.

 

ВІДЕО. Залаштунки життя лікарів: поради медикам і тим, хто хоче їм допомогти

Comments for this post are closed.
" data-path="https://fabricheva.com.ua/wp-content/themes/mentalpress/share42/">

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

про Самоценность / психолог Мария Фабричева ©playlist XII

27 видео-уроков о том, как выстроить отношения с собой, понять свои ценности, потребности, как перестать обесценивать себя и других, научиться …

Марія Фабрічева: "Багато історій крутих жінок починаються зі слів «від мене пішов чоловік» / 40 нові 20

У #40нові20 - психотерапевтка Марія Фабричева: говоримо про зраду, про контракти для людей у стосунках, і про життя після зради.