Історії ТСН. Перехід ©

Історії ТСН. Перехід ©

© Історії ТСН. Перехід

*психолог Марія Фабрічева брала учать у проекті «Перехід» — у якості єксперта

«Перехід» — спецпроект про людей, які не погоджуються зі своєю статтю. Їх називають «трансгендери». Лише цього літа Всесвітня організації охорони здоров’я викреслила цей термін із переліку психіатричних діагнозів. Але і нормою це назвати важко. Більшу частину життя трансгендерні люди присвячують так званому «переходу» — зміні подоби аж до протилежної статі.

О чем проект: 

UA — Перехід: як трансгендери прагнуть виправити життя. Спецпроект ТСН  про людей, які не погоджуються зі своєю статтю. Їх називають «трансгендери». Лише цього літа Всесвітня організації охорони здоров’я викреслила цей термін із переліку психіатричних діагнозів. Але і нормою це назвати важко. Більшу частину життя трансгендерні люди присвячують так званому «переходу» — зміні подоби аж до протилежної статі. 

RU — Переход: как трансгендеры стремятся исправить жизни. Спецпроект ТСН   о людях, которые не согласны со своим полом. Их называют «трансгендеры». Только этим летом Всемирная организация здравоохранения вычеркнула этот срок из перечня психиатрических диагнозов. Но и нормой это назвать трудно. Большую часть жизни трансгендерные люди посвящают так называемому «переходу» — изменению облика до противоположного пола. 

 

перейти к просмотру видео

 

 

© Історії ТСН. Перехід

Comments for this post are closed.
" data-path="https://fabricheva.com.ua/wp-content/themes/mentalpress/share42/">

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

Як витримати карантин на самоті: практичні поради психолога / © 24tv.ua

Загальні поради про те, як витримати карантин, якщо ви опинилися на самоті та як впоратись із сумними думками - читайте у інтервью психолога …