Презентація навчального онлайн-курсу «З місця в кар’єру» в рамках проекту «Я зможу!»

Презентація навчального онлайн-курсу «З місця в кар’єру» в рамках проекту «Я зможу!»

Презентація навчального онлайн-курсу «З місця в кар’єру» в рамках проекту «Я зможу!» 

 

У четвер, 16 січня 2020 року у навчально-освітньому центрі dialog hub відбулася презентація онлайн-курсу «З місця в кар’єру» в рамках проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук та в партнерстві із студією  онлайн-освіти EdEra. 

На курсі жінки зможуть почути про: правила успішної співбесіди, time management, як захистити свої права на роботі, для чого потрібен ментор і як його знайти, як зрозуміти «скільки я коштую», як зберегти свої персональні кордони на роботі, як перетворювати нові знання на кар’єрні можливості, як свій бізнес може стати альтернативним шляхом розвитку кар’єри.

https://ican.ed-era.com/


 Ольга Руднєва, директорка фонду Олени Пінчук:

«На жаль, ані в школі, ані в університеті не вчать, як знайти ментора, як пройти першу в житті співбесіду та як інтегруватися в новий колектив. Дівчата, які готуються до свого першого інтерв’ю, та жінки, які мали тривалу перерву в кар’єрі мають відшукувати цю інформацію в Інтернеті по зернятку. Ми, разом з найпотужнішими експертками та найкращою студією онлайн-освіти, зібрали це все в єдиний курс, бо хочемо бачити більше жінок, які побудували вражаючу кар’єру або створили успішний бізнес» 

Ілля Філіпов, співзасновник та CEO студії онлайн-освіти EdEra:

«Сьогодні існує безліч курсів, які допомагають отримати професійну освіту або підвищити кваліфікацію. Але поза нашою увагою залишається навчання ключовим навичкам, з якими стикається кожен: як підготуватися та пройти перше інтерв’ю, як побудувати здорові стосунки у робочому колективі. Навіть досвідченим професіоналам іноді бракує знань у тому, як відстоювати особисті кордони, обговорювати підвищення заробітної платні або шукати ментора. Ці знання є настільки ж важливими для побудови кар’єри, як і професійна підготовка. Саме тому ми в партнерстві із Фондом Олени Пінчук створили курс, в якому досвідчені експертки допоможуть жінкам оволодіти цими знаннями та по-справжньому реалізовувати себе у професійному житті та отримувати від нього задоволення». 


Курс був розроблений разом з Royenko Agency, він є безкоштовним і доступний на сайті EdEra вже з 16 січня 2020.

В курсі вісім відеоуроків, тривалістю до 8 хвилин. Це концентровані лекції від успішних жінок з елементами практичних занять.

До курсу долучилися:

  • Олена Борисова — керує 48-ма ресторанами мережі Дмитра Борисова, виховує 6 дітей та навчає ефективно використовувати кожну хвилину
  • Наталя Кадя — нейродослідниця викладачка Lviv Business School, авторка проекту Learning 2 Learn Diary
  • Марія Фабрічева — психотерапевтка у сфері транзактного аналізу
  • Єлизавета Кузьменко — журналістка Громадського радіо, також навчає людей правильному розумінню толерантності та допомагає боротися з дискримінацією у будь-яких проявах.
  • Олеся Жулинська  — більше 15 років працює у компанії Кока-Кола Україна і займається зв’язками з громадськістю
  • Віра Проценко — кар’єрна консультантка, коуч, авторка курсу «Бери та роби», директорка Golovaboutique
  • Ольга Роєнко — засновниця маркетингової агенції Royenko Agency
  • Ірина Чистякова — директорка по роботі з персоналом у міжнародній компанії EastOne

Переглянути відеоуроки можна буде у будь-якій послідовності, як окремий навчальний матеріал. Після перегляду кожного відео можна пройти тест на декілька запитань, щоб перевірити себе. А після проходження курсу — отримати сертифікат про успішне завершення навчання.


Додаткова інформація

 Проект «Я зможу!» був започаткований 2017 року Фондом Олени Пінчук та Фундацією Кока-Кола і спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною у будь-якій сфері. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей».


навчальний онлайн-курс «З місця в кар’єру»

Мені було 20 років, я вчилася в університеті, у мене була маленька дочка … і потрібно було йти працювати. Ні, не за фахом, просто вийти на першу роботу.Стах, фантазії, переноси — це я зараз така розумна і знаю всі ці слова, а тоді, не дивлячись на базовий рівень психологічної освіти, я не знала нічого, а якщо і знала то забула, і відчувала тільки тремтіння у колінах та бажання втекти. Я не втекла — стоїчно пройшла співбесіду і отримала нову роботу — пернула в неї за принципом кошеня, набиваючи гулі та отримуючи новий досвідІ ось сьогодні, маючи досвід роботи у великих компаніях на різних позиціях, досвід особистої терапії, та майже десятирічний досвід психотерапевтичної парктікі — я з гордістю представляю крутий навчальний онлайн-курс «З місця в кар'єру» в рамках проекту Натхнення. Можливості. Успіх від AIDS.ua в партнерстві із студією онлайн-освіти EdEra , де віступаю однією з спікерок https://ican.ed-era.com/Я вірю в те, що цей курс буде дуже корисним і дасть опору тим, хто планує виходити на свою першу роботу, тим, хто виходить з декретної відпустки і тим, хто планує змінити лінію своєї кар'єри__________________Курс був розроблений разом з Royenko Agency, він є безкоштовним і вже доступний на сайті EdEra https://ican.ed-era.com/ В курсі вісім відеоуроків, тривалістю до 8 хвилин. Це концентровані лекції від успішних жінок з елементами практичних занять. До курсу долучилися: ▫️Олена Борисова — керує 48-ма ресторанами мережі Дмитра Борисова, виховує 6 дітей та навчає ефективно використовувати кожну хвилину. ▫️Наталя Кадя — нейродослідниця викладачка Lviv Business School, авторка проекту Learning 2 Learn Diary. ▫️Єлизавета Кузьменко — журналістка Громадського радіо, також навчає людей правильному розумінню толерантності та допомагає боротися з дискримінацією у будь-яких проявах. ▫️Олеся Жулинська — більше 15 років працює у компанії Кока-Кола Україна і займається зв’язками з громадськістю. Віра Проценко — кар’єрна консультантка, коуч, авторка курсу «Бери та роби», директорка Golovaboutique. ▫️Ольга Роєнко — засновниця маркетингової агенції Royenko Agency. ▫️Ірина Чистякова — директорка по роботі з персоналом у міжнародній компанії EastOne. і я — Марія Фабрічева — психотерапевтка у сфері транзактного аналізудякую донорам проекту – фундації Сoca-cola та вітаю нас усіх з гарним стартом Бажаю глядачам — студентам курсу зробити легкий крок «З місця в кар'єру»

Опубліковано Maria Fabrycheva Четвер, 16 січня 2020 р.

Comments for this post are closed.
" data-path="https://fabricheva.com.ua/wp-content/themes/mentalpress/share42/">

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

про Самоценность / психолог Мария Фабричева ©playlist XII

27 видео-уроков о том, как выстроить отношения с собой, понять свои ценности, потребности, как перестать обесценивать себя и других, научиться …

Марія Фабрічева: "Багато історій крутих жінок починаються зі слів «від мене пішов чоловік» / 40 нові 20

У #40нові20 - психотерапевтка Марія Фабричева: говоримо про зраду, про контракти для людей у стосунках, і про життя після зради.