11/03/2022 драйверна поведінка

11/03/2022 драйверна поведінка

11/03/2022

Сьогодні говорили 

  • про інфодетокс
  • облаштування побуту
  • та драйверну поведінку

У мирний час ми працюємо з драйверною поведінкою та переходимо її у особистий стиль, розглядаючи силу кожного драйверу, вразливість та засоби піклування про себе.
Під час війни, драйверна поведінка більш розглядається, як захісна, скоріш за все ярко буде виражений один з драйверів

Будь сильним: емоції вимкнені (від слова взагалі), емпатія знижена, відсторонений стиль, уход у себе. Витривалість. Працездатність. Аналіз. Небагатослівність та здатність витримати емоції інших. Не забувайте: приймати душ, їсти, пити воду, спати. Приймайте допомогу від інших.

Будь досконалою (-лим): педантичність. Цілеспрямованість. Тревога пов’язана з тим, що не завжди виходить зробити все чітко і досконало. Бажання зробити усе як належне. Не забувайте: делегувати та розподіляти задачи; оберіть одну справу чи сферу яку ви добре знаєте, проаналізуйте що залежить від вас, а шо від вас не залежить. Хваліть себе та приймате подяку

Старайся / намагайся. Багато тривоги, розфокусування, бажання швидко усе зробити, але не завжди вдається доводити те що почали до кінця, тому можуть виникати конфлікти. Спробуйте короткочасне планування, одна — три задачи на день. Перехід до інших задач робить тоді, коли усі попередні закінчили. Сарказм ваша супер-сила, зробіть ще кілька класних мємів — це прикольно.

Радуй інших. Емоції включені усі. Може спостерігатися гіпер-емпатія, бажання усіх захистити, зігріти, врятувати. Нажаль, це не можливо, але ! Ви можете піклуватися за тими хто поряд і робите це чудово. Не забувайте запитувати у інших, чи потрібна ваша допомога. Пам’ятайте що настрій іншої людини це не ваша провина. Не забувайте і про себе. Виписуйте, проговорюйте свої емоції.

Поспішай: це допоміжний драйвер, може йти у парі з будь-яким іншим драйвером.
Що тут сказати: трішки уповільнення, та нагадування про те, що всі мають право на свій темп. Дихайте.

Comments for this post are closed.
" data-path="https://fabricheva.com.ua/wp-content/themes/mentalpress/share42/">

ПЛАН Б: забота о себе в стрессовой ситуации

"как я могу о себе позаботиться в случае если, ощущаю приступ паники , деструктивного поведения или проживаю стресс..."

про Самоцінність / психолог Марія Фабрічева ©playlist XII

27 відео-уроків про те, як вибудувати відносини з собою, зрозуміти свої цінності, потреби, як перестати знецінювати себе та інших, навчитися …

Марія Фабрічева: "Багато історій крутих жінок починаються зі слів «від мене пішов чоловік» / 40 нові 20

У #40нові20 - психотерапевтка Марія Фабричева: говоримо про зраду, про контракти для людей у стосунках, і про життя після зради.