Психотерапевтка Марія Фабрічева — про те, чому люди вірять в абсурдні фейки
Чи любите ви фейкі, як люблю їх я?
Якщо – так, то вам обов’язково потрібно перейти за посиланнями (які я залишу далі) та послухати або подивитись декілька епізодів подкасту “Русскій фейк, іді на***!” by Vadym Miskyi [Детектор медіа]
Залишу вам першу частину нашої розмови де ми говорили про феномен “розіп’ятого хлопчика“, те як працює російська пропаганда, та що за техніка “60/40”
і, як пише преса:
“Фахівчиня (тобто я) пояснює, що росіяни вірять у нісенітницю з екранів телевізора з різних причин. Одні – через стереотипи та шаблонні міфи, які вселялися їм ще з часів Радянського Союзу. Інші – вірять, що у ЗМІ працюють привілейовані люди, яким можна повністю довіритись, оскільки вони нібито володіють “секретними даними“”
Знати фейки в обличчя — це бути озброєними в інформаційній війні.
Подкаст готує “Детектор медіа” спільно з Українським радіо
дивитись подкаст 
Коментарі до цієї публікації закриті.














